За день до кінця самоізоляції: Зеленський вручив квартири першим 12 постраждалим від вибуху в будинку на Позняках

За день до кінця самоізоляції: Зеленський вручив квартири першим 12 постраждалим від вибуху в будинку на Позняках
Читать на русском

Зеленський висловив співчуття родинам п’яти загиблих і передав ключі від 12 квартир, куди зможуть заселитися постраждалі

Президент України Володимир Зеленський вручив сертифікати на перші 12 квартир людям, які постраждали внаслідок вибуху у дев'ятиповерховому будинку за адресою вулиця Соломії Крушильницької, 1/5 на Позняках в Києві. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Зеленський висловив співчуття родинам п’яти загиблих і передав ключі від 12 квартир, куди зможуть заселитися постраждалі. Президент додав, що пізніше роздадуть ще 28 квартир, загалом їх буде 40.

"Чим можемо ми допомагаємо. Всі 40 квартир ми видамо упродовж найближчих днів. Зараз перших 12 квартир ми хочемо вам віддати. Перш за все тим сім’ям з дітьми. І окремо віддали квартири Анастасії, яка втратила всю сім’ю і Анатолію, який втратив батька", - сказав Зеленський.

На врученні був присутній мер Києва Віталій Кличко, він зазначив, що місцева влада в разі потреби проведе ремонти у нових квартирах.

Як повідомляв APnews раніше, пошукову операцію після вибуху у будинку на Позняках у Києві, що знаходиться за адресою Крушельницької, 1/5, закінчено.

Новини партнерів

IKEA пиляє українські буки? Що трапилося і чим обернеться скандал з незаконною деревиною
Суд відпустив екс-міністра Омеляна під особисте зобов'язання