Зеленський вивів Фокіна зі складу української делегації ТКГ по Донбасу

Зеленський вивів Фокіна зі складу української делегації ТКГ по Донбасу
Читать на русском

Володимир Зеленський підписав відповідний указ

Президент Володимир Зеленський вивів зі складу делегації України для участі в Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Вітольда Фокіна. Про це повідомляє APnews з посиланням на указ президента №414/2020.

"Вивести зі складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі В. Фокіна, звільнивши його від виконання обов'язків першого заступника голови делегації" - йдеться в документі.

При цьому зазначено, що указ набирає чинності з дня публікації.

В Офісі президента заявили, що для Зеленського принципово, щоб все, на кого покладено виконання функцій від імені держави, керувалися в діях і висловлюваннях національними інтересами України. На думку президента, Фокін відступив від справедливої ​​оцінки анексії Росією Криму, міста Севастополя, а також окупації окремих районів Донецької та Луганської областей нашої держави.

"Представляти держава на будь-якому рівні - це не шанс для особистих поглядів і амбіцій, це - безумовний обов'язок втілювати в життя позицію держави та інтереси українського народу. Робота української делегації в Тристоронній контактній групі продовжиться на основі чіткого розуміння повного контролю Росією тимчасово окупованих територій України. головною метою нашої делегації, як і всієї держави, є повернення виключно українською умовах всіх тимчасово окупованих територій, наших людей, а також встановлення тривалого миру", - зазначено в повідомленні.

Крім того, в ОП заявили, що не можна назвати світом умови тимчасової окупації частини території країни, закривши очі на існування окупаційних структур і повна відсутність безпеки на цій території.

"Потрібно вивести з України всі незаконні збройні формування, їх військову техніку, провести повну деокупацію і повернути Україну контроль над частиною кордону з Росією. Тільки це може бути шляхом до справжнього миру", - підкреслили в Офісі президента.

Читайте також:
Подруга Єрмака та фанатка нюдсів: що відомо про Машу Фокіну, яка "влаштувала" діда в ТКГ по Донбасу

Як раніше повідомляв APnews, Вітольд Фокін на засіданні комітету Верховної Ради заявив, що не бачив доказів війни на Донбасі між Росією і Україною. Після цього з'явилася заява глав МВС Арсена Авакова, який закликав виключити Фокіна з української делегації в ТКГ. Схожу заяву зробив і керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Під Львовом 36-річна мати застрелила двох дочок, а потім вбила себе
Припекло: футболіст втік в туалет під час матчу

Новини партнерів