Зеленський "відрізає" помічників в ОП через внутрішню конкуренцію і незручних людей в команді - політолог

Зеленський "відрізає" помічників в ОП через внутрішню конкуренцію і незручних людей в команді - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Політолог зазначив, що у Зеленського більше немає того, кому настільки можуть довіритися, щоб в більш складній ситуації не було каналу виходу назовні якоїсь інформації - компромату

Вчора Президент Зеленський прийняв ряд кадрових рішень в Офісі Президента. Він звільнив Трофімова з посади першого заступника голови Офісу, а потім і зовсім ліквідував цю посаду.

У коментарі APnews політолог Володимир Воля пояснив, що це свідчить тільки про те, що команда Президента вичерпується.

"Я вважаю, що ось ці кадрові перестановки фіксують, як мінімум, наслідок кризи "кадрового голоду". І тут мова саме про "голод" через неефективні професійні кадри, які були з самого початку в команді Зеленського.

Якісь люди відсіваються, в силу своїх професійних якостей. Почалося все, умовно, з Богдана. Він був скандальним і стиль роботи його багатьом не підходив. Та й внутрішня конкуренція присутня, звичайно ж", - змалював ситуацію Володимир Воля.

М'який і неефективний Трофімов і "балакучий" Богдан

Він зазначив, що виходячи з пояснень радника глави ОП Подоляка, стає зрозуміло, що "хтось щось заперечив" з приводу методів роботи, і звільнений Трофімов для деяких в команді Президента виявився занадто м'яким за своїми методами спілкування з регіональними елітами. Простіше кажучи, неефективним.

Відзначимо, що Подоляк раніше пояснив, що звільнення Трофимова - це спроба перебудувати команду президента напередодні серйозних викликів

"З огляду на попередні моменти, коли пішов Богдан і почав розповідати різне про команду Зеленського. Я думаю, що відбувається процес відсіювання кадрів з огляду на їхню очевидну неефективність і незадовільні, з точки зору Зеленського і найближчих до нього людей, методів роботи", - пояснив Володимир.

"Своїх" більше немає

Політолог пояснив, що дефіцит кадрів в команді Президента зараз не просто залишається незмінним, а навіть посилюється. Відбувається перерозподіл концентрації влади всередині близького оточення Зеленського. Крім того, в умовах політичної кризи і провалу на місцевих виборах і можливих нових виборів, команда Президента закривається і не готова приймати когось ззовні. А "своїх", кому б вони могли б довіряти, вже немає.

"Ми бачимо, що в парламенті був підтриманий конституційний законопроект не Зеленського. Ми бачимо, що там виникають різні тертя між групами в самій фракції "Слуга народу". У цих умовах, я думаю, що питання навіть не в тому, щоб когось залучити, а в тому, що залучати нікого. Немає того, кому настільки можуть довіритися, щоб в більш складній ситуації, не було каналу виходу назовні якоїсь інформації, компромату і так далі. Плюс - незручні люди в команді. Так, зараз команда Президента закривається і замикається сама в собі - це факт", - сказав політолог.

Читайте також:
Зеленський звільнив Трофімова з посади першого заступника голови ОП і призначив на іншу посаду

Новини партнерів

Усик не потрапив в ТОП-10 рейтингу боксерів-суперважковаговиків
Шмигаль розповів, який вид карантину Кабмін підтримає у майбутньому