Зеленський відправиться до Великої Британії, щоб провести "стратегічний діалог"

Зеленський відправиться до Великої Британії, щоб провести "стратегічний діалог"
Читать на русском

Візит президента України заплановано на кінець жовтня поточного року.

Президент України Володимир Зеленський запланував візит до Великої Британії, в ході якого планується провести засідання.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву посла України в Лондоні Вадима Пристайка.

За його словами, глава держави повинен відправитися до Великої Британії у кінці жовтня. Він додав, що під час візиту заплановано засідання, на якому відбудеться "стратегічний діалог".

"Найближчим часом ми очікуємо делегацію на чолі з президентом (Володимиром Зеленським - ред.). У кінці цього місяця", - сказав Пристайко.

Відзначимо, раніше Вадим Пристайко анонсував, що Офіційний Київ повинен незабаром отримати від Сполученого Королівства військову допомогу, зокрема, ракетну зброю.

"Я переконаний, що найближчим часом буде придбано два діючих кораблі. Вони відразу увійдуть до складу ВМС України. Буде розпочато роботу з будівництва двох військово-морських портів. Буде розпочато будівництво кораблів меншого класу, в Україні й у Британії. І нарешті, що дуже важливо, ми отримаємо також ракетну зброю, яка дозволить нам реально підсилити наші можливості в морі", - розповів посол.

Раніше APnews повідомляв, Зеленський доручив скликати Раду національної безпеки і оборони на чергове засідання в п'ятницю, 15 жовтня.

Новини партнерів

Екс-президент США Білл Клінтон потрапив до лікарні із зараженням крові
Херсонська область першою в Україні перейшла в "червону" зону карантину