Зеленський відповів на петицію про заборону 5G та поставив супротивників на місце

Зеленський відповів на петицію про заборону 5G та поставив супротивників на місце
Читать на русском

Володимир Зеленський заявив, що бездротові технології не несуть шкоди здоров'ю людини

Президент Володимир Зеленський заявив, що немає доказів, що підтверджують поширення коронавірусу або якоїсь іншої хвороби або інфекції завдяки 5G. Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідь президента на петицію про заборону 5G в Україні.

"На сьогодні встановлено гранично допустимий рівень електромагнітного випромінювання для радіотехнічних об'єктів, що працюють в діапазонах високих, ультрависоких та надвисоких частот, а саме в діапазоні частот від 30 МГц до 300 ГГц. Європейський парламент підкреслює, що при виконанні рекомендацій по допустимому рівню електромагнітного випромінювання для радіочастот, 5G не несе шкоди людському здоров'ю", - зазначено в заяві.

Крім того, він нагадав, що ВООЗ після багатьох досліджень не виявила шкідливий вплив на здоров'я людини бездротових радіотехнологій.

"Відсутні будь-які докази, що підтверджують сприяння 5G в поширенні коронавірусу або якоїсь іншої хвороби або інфекції. На момент появи Сovid-19 більшість країн не мало, і зараз не має мереж 5G. Отже, вони навіть теоретично не могли сприяти поширенню коронавірусу", - зазначив Зеленський.

Також він вказав, що план впровадження 5G в Україні ще не затверджений.

Як раніше повідомляв APnews, петиція на сайті Офісу президента України про заборону впровадження 5G набрала 25 тисяч голосів.

Новини партнерів

Одна із заручниць в захопленому терористом автобусі в Луцьку встигла зробити дзвінок на 33 секунди
У центр Луцька, де терорист захопив автобус із заручниками, зігнали БТР та спецпризначенців - онлайн-трансляція