Зеленський: відмивання російських грошей – проблема багатьох світових столиць

Зеленський: відмивання російських грошей – проблема багатьох світових столиць
Читать на русском

Одним із пріоритетів України є боротьба зі своїми олігархами.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що відмивання російських грошей є проблемою багатьох світових столиць. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву Зеленського на зустрічі з іноземними ЗМІ.

Таким чином він прокоментував питання, що Лондон став центром відмивання російських грошей і це може підірвати можливі санкції проти РФ. Проте, по суті, Зеленський відповідати не став, натомість звернувши увагу на боротьбу з олігархами в Україні.

"Олігархи - є така сторінка, яка з'явилася в нашій історії після того, як СРСР пішов. Окрім незалежності країни здобули олігархат. Ми, скажу чесно, активно боремося з цим процесом і у нас є результати. Якщо б у нас не було більш пріоритетних ризиків, це був би пріоритет номер один. Зараз він на третьому місці після ескалації та економіки", - заявив Зеленський.

Коментуючи ж відмивання російських грошей у Лондоні, президент заявив, що це є питанням внутрішнього характеру для Великобританії, а значить вимагає від них внутрішніх рішень. "Коли ми позбудемося олігархів - поділимося досвідом з іншими країнами", - додав Зеленський.

Раніше APnews повідомляв, що глава Міноборони Рєзніков розповів, скільки військових РФ перебувають на кордонах з Україною.

Новини партнерів

Зеленський відповів, як Україна готується до повномасштабної війни
Влада Німеччини виключила постачання летальної зброї Україні