Зеленський відкликав свій законопроект про припинення повноважень суддів КСУ

Зеленський відкликав свій законопроект про припинення повноважень суддів КСУ
Читать на русском

Володимир Зеленський відкликав документ, щоб його доопрацювати

Президент Володимир Зеленський відкликав свій законопроект про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства. Про це повідомляє APnews з посиланням на сайт українського парламенту.

Відзначається, що на засіданні комітету Верховної Ради з питань правової політики голова Андрій Костін повідомив, що 27 січня парламент отримав лист від Зеленського про відкликання проекту закону №4288. В результаті чого документ зняли з порядку денного.

"Згідно зі статтею 93 Конституції України та статтею 104 Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України від 10 лютого 2010 року №1861-VI, відкликаю для доопрацювання проект Закону України" Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства (реєстраційний № 4288)", - йдеться в листі.

Що було раніше

27 жовтня Конституційний суд виніс рішення про невідповідність Конституції положень закону "Про запобігання корупції".

29 жовтня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону про позбавлення повноважень всіх суддів Конституційного суду України.

Рада Європи заявила, що прийняття даного документа буде "кричущим порушенням" основного закону. У свою чергу Венеціанська комісія також не підтримала ідею про розпуск КСУ. На їхню думку, Конституційний суд "не може бути покараний за свої рішення, але його робота повинна бути поліпшена".

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський відсторонив главу КСУ.

Новини партнерів

У Румунії людей будуть саджати у в'язницю за створення підроблених акаунтів у соцмережах
Матір жорстоко побитого в Парижі українця підозрюють в торгівлі людьми