Зеленський стурбований затриманням Саакашвілі: Україна готується допомагати

Зеленський стурбований затриманням Саакашвілі: Україна готується допомагати
Читать на русском

Подробиць затримання у президента ще не знають, проте українські консули "вже працюють над тим, аби надати Саакашвілі усю необхідну допомогу". 

Володимир Зеленський занепокоєний новинами щодо затриманням Михайла Саакашвілі і тоном заяв, що лунають в Грузії щодо можливого розвитку ситуації. Про це заявив спікер президента Сергій Никифоров, передає APnews.

"Уважно стежимо за повідомленнями про затримання голови Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі. Володимир Зеленський занепокоєний такими новинами", - повідомив прес-секретар.

Додав, що Посольство України в Грузії поки що не отримало офіційної інформації про затримання. Проте українські консули вже працюють над тим, аби надати Саакашвілі "усю необхідну допомогу".

"Україна звертається до грузинської сторони по роз'яснення щодо усіх обставин та причин такого кроку відносно українського громадянина", - сказав Никифоров.

Нагадаємо, МЗС вже викликав посла Грузії для пояснень щодо затримання Саакашвілі.

Зеленський стурбований затриманням Саакашвілі: Україна готується допомагати

Як писав APnews, прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що Михайла Саакашвілі затримали в країні. Однак в команді самого Саакашвілі цю інформацію назвали провокацією.

Новини партнерів

У Солом'янському районі Києва спалахнув припаркований автомобіль
У наручниках і з посмішкою - з'явилося відео затримання Саакашвілі в Грузії