Зеленський скликає позачергове засідання Ради

Зеленський скликає позачергове засідання Ради
Читать на русском

Верховна Рада України 4 березня збереться на позачергове засідання.

Президент України Володимир Зеленський скликає позачергове засідання Верховної Ради. Про це повідомляє пресслужба ВР.

“Відповідно до розпорядження голови Верховної Ради України від 28 лютого 2020 року, засідання скликається у зв’язку з вимогою Президента України про скликання позачергово пленарного засідання ВРУ дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України”, — йдеться у повідомленні.

Так, позачергове пленарне засідання Ради скликається на 16:00 в середу, 4 березня 2020 року. Хоча згідно з Регламентом роботи ВРУ, щосереди парламентарі збираються лише на ранкове засідання, яке триває з 10:00 до 14:00.

“Цим розпорядженням Апарату ВР доручається забезпечити підготовку і проведення позачергового пленарного засідання ВРУ 4 березня 2020 року та поінформувати народних депутатів України про питання, розгляд яких заплановано на ньому”, — йдеться у повідомленні.

В "Слугу народу" уточнили, що позачергове засідання буде присвячене "кадровим змінам".

"Питання на розгляді - це кадрові зміни", - повідомило джерело.

В Офісі Президента повідомили, що "Глава держави звернувся з проханням включити до порядку денного засідання питання щодо розгляду декількох проектів законів та щодо Кабінету Міністрів України". Крім цього, зазначається, що "Президент просить заслухати звіт про діяльність правоохоронних органів".

Як повідомляє у себе в телеграм-каналі журналіст Василь Апасов, "на позачерговому засіданні ВР, яке скликає Президент, буде відправлений у відставку Кабмін, звільнені Глава НАБУ Ситник і генпрокурор Рябошапка".

Зеленський скликає позачергове засідання Ради

Крім цього, у себе в телеграм-каналі журналістка Соня Кошкіна припускає, що "в цей день вирішиться інтрига з новим Прем'єром. Ну або як мінімум з в.о. (Денис Шмигаль)".

Зеленський скликає позачергове засідання Ради

Новини партнерів

Україна не буде закривати кордони через китайський коронавірус
Ціни на нафту вперше за 2,5 роки опустилися нижче 49 доларів