Зеленський скасував адмінстягнення у вигляді штрафних балів

Зеленський скасував адмінстягнення у вигляді штрафних балів
Читать на русском

В законопроекті передбачено виключити з Кодексу України про адміністративні правопорушення норми з приводу дії адміністративного стягнення у вигляді штрафних балів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про скасування адмінстягнення у вигляді штрафних балів. Про це повідомляє APnews з посиланням на сайт Верховної ради.

В законопроекті №2809 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо штрафних балів" передбачено виключити з Кодексу України про адміністративні правопорушення норми з приводу дії адміністративного стягнення у вигляді штрафних балів, що накладається на громадян за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

В документі пропонується виключити з КУпАП низку норм:

- пункт 21 частини першої статті 24 (види адміністративних стягнень);

- частину другу статті 27 (штраф), згідно з якою штраф за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, може бути накладено на громадянина після використання ним балів, передбачених статтею 27-1 цього кодексу;

- статтю 271 (Штрафні бали);

- в абзаці другому частин першої та другої статті 122 КУпАП (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) виключаються слова і цифри "або 50 штрафних балів".

Як повідомляв APnews, Єрмака вимагають звільнити з посади глави ОП. Відповідна е-петиція набрала необхідну кількість підписів.

Новини партнерів

У Дніпрі жінка заразила 35 людей до того, як у неї підтвердили коронавірус
"Драконівські" умови та робота в мінус: ресторатори пояснили, чому бояться відкривати заклади на карантині