Зеленський роз’яснив, як влада вирішує проблеми, озвучені медиками

Зеленський роз’яснив, як влада вирішує проблеми, озвучені медиками
Читать на русском

Наразі триває робота над забезпеченням всім необхідним лікарів міста Монастириськ.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що влада намагається якомога швидше розв’язати проблеми медиків для боротьби з коронавірусом. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента під час відеозвернення у п’ятницю, 3 квітня.

Зазначається, що наразі триває робота над забезпеченням лікарів міста Монастириськ.

"Стосовно звернення лікарів із міста Монастириськ. Наразі в лікарні є чотири апарати ШВЛ. Місцеве управління закупить ще. Працівників забезпечено костюмами й респіраторами на найближчі дні, йде робота над їхнім повним забезпеченням усім необхідним", - йдеться в повідомленні.

За словами Зеленського, медики міста Дубна звернули увагу на те, що лікарів швидкої допомоги не забезпечено засобами індивідуального захисту.

"Ми відправили тисячу захисних костюмів та 6 тисяч масок саме для цих медичних працівників. Але Департамент охорони здоров’я Рівненської області, розподіляючи засоби, на жаль, помилився і нічого не передав екстреній медичній допомозі. Вчора питання було частково вирішено", - зазначив глава держави.

"Ми вирішуємо й питання, які порушили у своєму зверненні лікарі Одеського обласного медичного центру. Також виправлено несправедливу ситуацію, у якій опинилися працівники екстреної медичної допомоги", - додав Зеленський.

Президент також наголосив, що він поставив завдання співробітникам СБУ здійснювати жорсткий контроль за тим як розподіляються медзасоби та обладнання у всіх регіонах.

Читайте також:

Як повідомляв APnews, Нацслужба здоров’я запустила чат-бот для самооцінки стану на Covid-19.

Новини партнерів

На коронавірус перехворіє 50-80% населення України, - інфекціоніст
Коли епідемія коронавірусу в Україні піде на спад