Зеленський розповів, від кого залежить припинення конфлікту на Донбасі

Зеленський розповів, від кого залежить припинення конфлікту на Донбасі
Читать на русском

Володимир Зеленський запевнив, що українська армія відповідатиме, якщо бойовики порушать домовленості

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна робитиме все необхідне для повного припинення вогню на Донбасі, але дії незаконних збройних формувань ОРДЛО залежать від Російської Федерації. Про це повідомляє APnews з посиланням на слова глави української держави.

"Стале припинення вогню - це головний пункт в Мінському процесі ... Чи можемо ми сказати, що ми домовилися про припинення вогню? Так. Чи можемо ми сказати, що немає ніяких поодинчих пострілів? Ні. Вони є. Тому що це 410 кілометрів контактної лінії - розмежувальної тимчасової лінії, - і проконтролювати все дуже складно", - зазначив Зеленський.

При цьому він вказав, що якщо бойовики будуть порушувати домовленості, то українські військові будуть відповідати.

"Скоординувати все це дуже складно. Ми будемо робити все, щоб зберегти перемир'я. Сьогодні ми це виконуємо повністю, не на 99,9%, а 100% -во. Я вдячний всім, хто це робить і за це відповідає. Що стосується тієї боку - все буде залежати, я впевнений, від Російської Федерації, чи зможе вона так само все контролювати та чи зможуть вони дотримуватися тих домовленостей, які у нас були. Ми побачимо", - підсумував президент.

Як раніше повідомляв APnews, на третій день після оголошення всеосяжного припинення вогню на сході України перемир'я знову було порушено

Новини партнерів

У Білорусі напередодні виборів затримали 32 бойовика з російської «ПВК Вагнера»
У Києві двоє підлітків стрибнули з даху вагона метро в Дніпро. Відео