Зеленський розповів про терміни підписання розширеної угоди з МВФ

Зеленський розповів про терміни підписання розширеної угоди з МВФ
Читать на русском

Зеленський зазначив, що українська влада знаходиться у постійному діалозі з МВФ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна найближчими тижнями підпише угоду про розширену співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомляє APNews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Під час телефонної розмови з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем Зеленський зазначив, що українська влада знаходиться у постійному діалозі з МВФ та паралельно веде переговори з іншими міжнародними партнерами щодо фінансування реформ та підтримки економіки.

"Ми в постійному діалозі з МВФ. Впевнені, що найближчими тижнями знайдемо повне розуміння й підпишемо меморандум про розширену програму. Паралельно ми ведемо переговори зі Світовим банком та іншими партнерами щодо фінансування у ці складні часи. Нам потрібні гроші на підтримку малого та середнього бізнесу та на підтримку нашої економіки", - підкреслив президент України.

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає додаткові соціальні та економічні гарантії у зв'язку з поширенням коронавірусу covid-19.

Новини партнерів

Кількість хворих на коронавірус у світі перевищила мільйон осіб
Проїдуть не всі: На Буковині відзавтра посилюють карантинні заходи