Зеленський розповів про підготовку зустрічі з Путіним: "М’яч зараз на стороні Кремля"

Зеленський розповів про підготовку зустрічі з Путіним: "М’яч зараз на стороні Кремля"
Читать на русском

Він планує зустрітись з Путіним, щоб створити ще один план дій по вирішенню конфлікту на Донбасі, поруч з Мінськими угодами

"М'яч зараз на стороні Російської Федерації" - саме так висловився президент України щодо зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. При цьому український лідер підкреслив, що статус зустрічі ще досі "ймовірний", тобто вона може й не відбутись.

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю Наталії Мосейчук на "1+1", передає APnews.

"Щодо комунікацій з Кремлем: сьогодні це питання нашої ймовірної зустрічі. Я вважаю, що м’яч сьогодні на боці РФ. Наші адміністрації з’єднались щодо адженди та терміну і місця зустрічі... Як з ним говорити? Зустрічатись, піднімати важливі питання, які є між нашими країнами, і перш за все - безпекові питання", - сказав Зеленський.

Додав, що паспортизація (видача російських паспортів на території Криму та ОРДЛО - ред.) - це доказ того, що по Мінських угодах вже ніхто не йде.

"Ті люди, які там живуть з російськими паспортами, у них є й українські паспорти. Це велика проблема - паспортизація, якої немає в "мінську" - (Мінських угодах - ред.), що говорить про те, що умови вже порушуються з боку РФ", - наголосив президент України.

При цьому додав, що у його планах поряд з "Мінськими угодами" створити іншу адженду для вирішення питання закінчення війни. І цього, за словами Зеленського, можна досягти через зустріч з Путіним та Байденом.

Нагадаємо, що раніше в Кремлі заявляли, що США не приєднаються до нормандського формату.

Новини партнерів

"Не боюсь руйнації державності": у Зеленського є "два постріли" у боротьбі з олігархами
Зеленський назвав умову ізоляції Донбасу «стіною»