Зеленський розповів, коли пройде наступна зустріч "нормандської четвірки"

Зеленський розповів, коли пройде наступна зустріч "нормандської четвірки"
Читать на русском

Але спочатку пройде засідання радників лідерів нормандського формату.

Наступне засідання "нормандської четвірки" наближається і цілком можливо. Про це APnews повідомляє з посиланням на виступ Володимира Зеленського після зустрічі в Парижі.

Втім, в першу чергу Зеленський розповів про засідання радників лідерів нормандського формату. За словами президента України, ця зустріч пройде 19 квітня.

"Буде обговорюватися ряд питань. В першу чергу кластери, розроблені Францією і Німеччиною. Радники підготують додатки до кластерів, з чим згодні, з чим немає. Це кластери в мінських угодах. Хочеться вірити, що буде результат", - заявив Зеленський.

У той же час країни наближаються до наступного засідання "нормандської четвірки", впевнений президент України. Відзначимо, що раніше російська сторона відмовилася від ідеї переговорів в нормандському форматі.

Також APnews повідомляв, що Путін не приєднався до обговорення обстрілів на Донбасі з Макроном і Меркель. Про це також заявив Володимир Зеленський на брифінгу, додавши, що він був налаштований на переговори чотирьох сторін.

Новини партнерів

Дочка Єфремова Анна-Марія після арешту батька стала Сергієм
Путін не приєднався до обговорення обстрілів на Донбасі з Макроном і Меркель - Зеленський