Зеленський різко відповів на пропозицію Лаврова про переговори в Сочі – це цинізм, давайте зустрінемося в Одесі.

Зеленський різко відповів на пропозицію Лаврова про переговори в Сочі – це цинізм, давайте зустрінемося в Одесі.
Читать на русском

Обурила президента та заява, що Україна не може обговорювати питання Донбасу.

Запрошення міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова приїхати до Москви, Сочі або Санкт-Петербурга для переговорів – це цинізм найвищого рівня. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву президента Володимира Зеленського під час прес-конференції для представників іноземних ЗМІ.

Президент України наголосив - Лавров у принципі не має на увазі можливість переговорів щодо Донбасу. У результаті, за словами Зеленського, запрошення міністра закордонних справ РФ - "це тупо цинізм, high level".

"Каже, що ми не можемо обговорювати питання Донбасу, це питання "внутрішнє". Навіщо запрошувати людину в такому форматі? Щоб ця людина не погодилася? Навіщо про це говорити. Ти ж чоловік, доросла людина, з досвідом великим. ти пропонуєш те, що не дасть жодного результату? Виходить, тобі все одно", - заявив Зеленський.

Президент України також зазначив, що не може не говорити про Донбас, коли "увесь світ говорить про нього". І для того, щоб порушити це питання, він готовий зустрічатися і не боїться жодного формату.

"Навіщо мене запрошувати до Сочі? Щоб я на лижах катався? Про що ми взагалі говоримо? Добре, давайте зустрінемося в Одесі, купуємось у морі. Люди не розуміють цінність життя, от і все", - додав Зеленський.

Раніше APnews наводив заяву Володимира Зеленського, що українські військові мають рівень армії НАТО.

Новини партнерів

ДБР проводить обшуки у військовій частині нацгвардійця, який розстріляв варту у Дніпрі
Зеленський заявив, що українські військові мають рівень армії НАТО