"Коронавірус зриває маски з людей": Зеленський пообіцяв покарати тих, хто спекулює на епідемії

"Коронавірус зриває маски з людей": Зеленський пообіцяв покарати тих, хто спекулює на епідемії
Читать на русском

Також Президент прокоментував тему введення надзвичайного стану в країні.

Володимир Зеленський звернувся до українців в черговому відеозверненні. Він розповів, що 23 березня в "Борисполі" приземлився літак з Китаю. Літак доставив в Україну необхідну допомогу в боротьбі з коронавірусом: експрес-тести, маски, захисні костюми, апарати ШВЛ та інші засоби. Гарант повідомив, що вантаж розподілять по всій території країни, а також підкреслив, що це тільки перша партія.

"Ми працюємо практично цілодобово, адже наше завдання - забезпечити українців всім необхідним. Наш девіз останніх тижнів - "виспимося після коронавіруса", - заявив Зеленський.

Також Президент подякував медикам, прикордонникам, поліцейським, працівникам Укрпошти, служби таксі і волонтерам - всіх тих, хто встав на передову боротьби з коронавірусом.

Про надзвичайний стан

Також гарант прокоментував і тему введення надзвичайного стану в країні, звернувшись до деяких політиків. "Ви говорите, що влада введе надзвичайний стан, щоб під шумок протягнути якісь непопулярні рішення. Можу сказати тільки одне: не судіть інших по собі, по своєму досвіду і своїм, якщо можна їх так назвати, життєвим принципам ", - сказав Володимир Зеленський. За словами Президента, всі заходи, які приймає влада, покликані захистити життя і здоров'я українців.

Про спекуляції

За словами Президента, у всій цій ситуації є певний парадокс: всім рекомендують носити маски, але насправді коронавірус скидає маски з людей. Він зазначив, що в той час, як хтось допомагає, віддаючи останнє, хтось готовий заробляти на людській біді: підвищує ціни, притримує маски на складах, намагається продати респіратори за кордон. "Всі ці дії отримають не тільки моральну оцінку суспільства, але і юридичну оцінку відповідних правоохоронних органів", - пообіцяв Зеленський.

Що ще важливо

Президент також зазначив, що літні люди можуть користуватися послугами "Укрпошти", щоб замовити продукти або оплатити комуналку. Зазначив, що пеня за несвоєчасну оплату рахунків за квартиру нараховуватися не буде.

Зеленський також заявив, що зараз готується рішення уряду про заборону відключення електроенергії, а також про підтримку тих, хто залишився без роботи через карантин.

Ну і на завершення знову підкреслив, як важливо зараз дотримуватися карантину. "Всім нам час подорослішати. Допоможіть своїй країні - залишайтеся вдома ", - підсумував Президент.

Як повідомляв APNews, українцям офіційно заборонили виїжджати з країни в туристичних цілях. У зв'язку з рішенням Кабміну припиняють діяльність все аеропорти, крім "Борисполя".

Новини партнерів

Екс-прем'єр Гончарук відреагував на підозру САП через експорт масок
Милованов відреагував на відкриття справи проти Кабміну Гончарука через експорт масок