Зеленський прокоментував петицію про його відставку, яка набрала 25 тисяч голосів

Зеленський прокоментував петицію про його відставку, яка набрала 25 тисяч голосів
Читать на русском

Зеленський зазначив, що відразу після виявлення зазначеної помилки вона була публічно визнана і виправлена

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не збирається йти у відставку через те, що несвоєчасно поінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані його сім'ї, які стосувалися доходів від продажу облігацій внутрішньої державної позики. Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідь президента на відповідну петицію, розміщену на його сайті і яка набрала необхідні 25 тисяч голосів.

"Що стосується порушення, яке, на думку автора петиції, є підставою для оголошення мною відставки з посади президента України, то воно полягає в несвоєчасному інформуванні Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані моєї сім'ї і відбулося в результаті помилки і не пов'язане з корисливими мотивами", - йдеться у повідомленні.

Зеленський зазначив, що відразу після виявлення зазначеної помилки вона була публічно визнана і виправлена, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави.

"Зважаючи на викладене, повідомляю, що прийняття будь-яких рішень відповідно до зазначеної петиції не планується", - підкреслив президент.

Як повідомляв APnews раніше, Кабінет міністрів України запропонував Верховній Раді збільшити фінансування програми обслуговування та організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності Офісу президента і Володимира Зеленського в 2021 році до 1,3 млрд гривень (на 39%).

У Вінницькій області горе-матір замотала немовля в простирадло та залишила в шафі
Чиновники Укрзалізниці ховали в холодильнику поруч з лимонами понад мільйон гривень

Новини партнерів