Зеленський про обмін полоненими: "Україна своїх не кидає"

Зеленський про обмін полоненими: "Україна своїх не кидає"
Читать на русском

Рівно рік тому 35 військовополонених українців повернулися додому.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що повернення військовополонених додому повинно відбутися без всяких "але". Він наголосив, що Україна бореться за кожного політв'язня і полоненого українця.

Про це глава держави написав у Facebook з нагоди річниці масштабного обміну полоненими, який відбувся в 2019 році, передає APnews.

"Тоді ми всі відчули себе неймовірно сильними. Адже тільки сильна країна бореться за кожного свого громадянина і повертає його додому. Без всяких "але". Так було рік тому. Так було під час наступних обмінів, повернень і евакуації. Так було, так є і так буде завжди. Тому що Україна своїх не кидає", - написав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 7 вересня 2019 року між Україною і Росією відбувся масштабний обмін утримуваними особами. Тоді додому повернулися 35 українців.

Минув рік, але я пам’ятаю майже кожну мить того дня. Очі батьків, дружин і дітей. Щохвилинний погляд на годинник. Прискорене серцебиття. І нарешті мить, коли бажаний літак з’явився на горизонті. А далі – усмішки, рукостискання, обійми, сльози. Донька біжить до батька на руки. Мама цілує й обіймає сина. Треба йти до преси і щось казати, але клубок у горлі заважає говорити. Рік тому наші полонені моряки та політв’язні повернулися додому. Ми боролися за них усією країною. Ми чекали на них всією країною. І ми плакали від щастя всією країною. Та, незважаючи на сльози, тоді ми всі відчули себе неймовірно сильними. Бо лише сильна країна бореться за кожного свого громадянина і повертає його додому. Без жодних «але». Так було рік тому. Так було під час наступних обмінів, повернень та евакуацій. Так було, так є і так буде завжди. Бо Україна своїх не залишає!

Posted by Володимир Зеленський on Sunday, 6 September 2020

Як повідомляв APnews, на Донбасі внаслідок обстрілу бойовиків загинув один військовий, ще один зазнав поранень.

Новини партнерів

"Можу обговорювати будь-які теми": Саакашвілі прокоментував фото з Богданом
МОЗ планує доручити регіонам підготувати 15 тисяч додаткових ліжок через коронавірус