Зеленський про допомогу Азербайджану: Це повноваження президента, а не депутата

Зеленський про допомогу Азербайджану: Це повноваження президента, а не депутата
Читать на русском

Володимир Зеленський зазначив, що "мова не йде про те, що Україна буде надавати військову допомогу будь-якій країні".

Народні депутати у Верховній Раді іноді говорять те, що не повинно потрапляти в ЗМІ. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента Володимира Зеленського.

"Давайте не плутати особисте висловлювання того чи іншого депутата, неважливо якої партії. Вони у нас все в Раді кажуть таке, що іноді не можна, мені здається, щоб потрапляло в ЗМІ. Але це особисте висловлювання, ми живемо у вільній державі", - зазначив Зеленський.

При цьому він вказав, що такі рішення - це повноваження Глави держави, а не депутата.

"Тут у нас зрозуміла, зважена і правильна позиція як держави - ми закликаємо до діалогу між Азербайджаном і Вірменією, до деескалації цього конфлікту, але хочу сказати, що стосується наших відносин з Азербайджаном - вони в останній рік-два особливі, це правда, вони дуже потужні та на економічному напрямку, і на геополітичному. Ми підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність Азербайджану, і вони так само ... завжди підтримують нашу цілісність і суверенітет ", - пояснив президент.

Також він додав, що "мова не йде про те, що Україна буде надавати військову допомогу будь-якій країні".

Як раніше повідомляв APnews, в "Слугу народу" відзначили, що заява Людмили Марченко про допомогу Азербайджану не відповідає ні позиції партії, ні позиції країни

Новини партнерів

"Динамо" продовжило контракти з Поповим, Тимчиком та Сиротою на п'ять років
П'ятов проти Луніна і помста "Інтеру". Все що потрібно знати про суперників "Шахтаря" у Лізі Чемпіонів