Зеленський про 100 тисяч військ РФ на кордоні з Україною: Наша армія готова дати відсіч

Зеленський про 100 тисяч військ РФ на кордоні з Україною: Наша армія готова дати відсіч
Читать на русском

Президент підкреслив, що на Україну більше не діє тиск з боку Російської Федерації.

Президент Володимир Зеленський відреагував на інформацію про те, що Російська Федерація знову стягує війська до кордону з Україною. За його словами, українська армія в змозі дати відсіч агресору.

Про це Зеленський заявив у відеозверненні 10 листопада, передає APnews.

"Наші західні партнери надали інформацію про активне переміщення військ Росії вздовж українських кордонів і збільшення їх концентрації. Ми вдячні партнерам за цю інформацію. Це доказ підтримки України, зацікавленості та обізнаності наших партнерів про ситуацію на Донбасі", - підкреслив глава держави.

За його словами, українська влада з боку Росії чує "закиди, що саме Україна затягує мирний процес і зриває зустріч у нормандському форматі".

"Я сподіваюся, тепер світ бачить, хто хоче миру, а хто концентрує близько 100 тисяч військ на нашому кордоні. Водночас скажемо прямо, така поведінка нашого сусіда нас не дивує і не лякає. Лякає, що це раптом стало відкриттям для деяких журналістів і експертів, які підняли медіа галас", - наголосив президент України.

Крім того, Зеленський підкреслив, що на Україну більше не діє тиск з боку Російської Федерації.

"Психологічний тиск Росії на нас давно не діє. Наша розвідка володіє повною інформацією, а наша армія готова дати відсіч будь-кому, коли-небудь і де завгодно", запевнив Зеленський і додав, що паніка українців "точно не допоможе їй, але може допомогти противнику і стати елементом інформаційної війни і завдати шкоди країні".

Як повідомляв APnews, Росія перекидає до кордону України батальйон основних танків.

Новини партнерів

Україна посилює держкордон через ситуацію з мігрантами в Білорусі - Зеленський
"Люди без батьківщини": Зеленський пояснив, хто такі олігархи та "передав привіт" Порошенку