Зеленський призначив Янушевича главою Херсонської ОДА

Зеленський призначив Янушевича главою Херсонської ОДА
Читать на русском

Херсонаська область буде звільнена від окупантів.

Президент України Володимир Зеленський призначив Ярослава Янушевича на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації. Про це повідомили в пресслужбі Офісу Президента.

Президент наголосив, що Херсонщина неодмінно буде звільнена від російських окупантів, а колаборанти будуть притягнуті до відповідальності.

Ярослав Янушевич народився 1978 року в м. Києві. У 2000-му закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка (спеціальність "фінанси"), у 2009 році – Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова (спеціальність "правознавство") та Національну академію державного управління при Президентові України ("управління суспільним розвитком"). Доктор юридичних наук.

З 1996-го працював на різних посадах у Державній податковій інспекції м. Києва, з 2001 року – у Державній податковій адміністрації України. У 2006-2007 рр. був заступником голови ДПАУ. З 2011 до 2013 року - заступник голови Державної міграційної служби України. У 2013-му обіймав посаду генерального директора ДП "Документ". У 2013-2014 рр. - заступник голови Державної фінансової інспекції України. З 2014 року до 2016-го - виконавчий директор підприємства "Український державний центр радіочастот".
З 2016 року - радник генерального директора ДП "Український державний центр радіочастот". Заслужений економіст України. Повний кавалер ордена "За заслуги".

Новини партнерів

Гроші Терезів, зліт Тельців та податливість Раків: докладний гороскоп на 5 серпня
Поляки найбільше довіряють Зеленському, Байдену і Джонсону - опитування