Зеленський призначив військового прокурора головою Сумської ОДА

Роман Грищенко
Читать на русском

Роман Грищенко пропрацював в прокуратурі 13 років

Президент Володимир Зеленський звільнив від тимчасового виконання обов'язків голови Сумської обласної державної адміністрації Ірину Купрейчик. Відповідний указ №73 / 2020 опублікований на сайті глави держави.

При цьому Зеленський підписав ще один документ №74 / 2020 року, яким призначив на пост керівника Сумської ОДА Романа Грищенко.

"Призначити Грищенко Романа Сергійовича головою Сумської обласної державної адміністрації" - йдеться в указі.

Зеленський призначив військового прокурора головою Сумської ОДА
Зеленський призначив військового прокурора головою Сумської ОДА

Варто відзначити, що Роман Грищенко народився в селі Катеринівка Миколаївської області. У 2005 році закінчив навчання в академії імені Ярослава Мудрого. Одружений і має двох дітей.

З квітня 2018 року обіймав посаду військового прокурора Харківського гарнізону. Раніше він працював військовим прокурором Київського гарнізону. Всього в прокуратурі Грищенко пропрацював 13 років.

Згідно з його декларацією на 1 березня, за основним місцем роботи він заробив 433 776 гривень. Крім того, у нього є квартира в Харкові площею 82,2 квадратних метра, земельна ділянка в Миколаєві площею 1000 квадратних метрів і автомобіль toyota land cruiser pradо 2008 року випуску. Також він задекларував кошти в розмірі 970 000 гривень та 44 000 доларів.

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів України призначив Василя Мокана новим представником уряду у Верховній Раді України замість Олени Шуляк.

Новини партнерів

Коронавірусна контрабанда: з України намагалися вивезти медичні маски на 356000 грн
Кабмін Шмигаля: міністри відмовилися від премій до кінця року