Зеленський призначив нового голову Полтавської ОДА

Зеленський  призначив нового голову Полтавської ОДА
Читать на русском

Відповідний указ оприлюднено на сайті президента

Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Олега Синєгубова головою Полтавської обласної державної адміністрації.

"Призначити Синєгубова Олега Васильовича головою Полтавської обласної державної адміністрації", - йдеться у тексті указу №843/2019 від 11 листопада, розміщеному на сайті глави держави у вівторок.

Указом №842/2019 від 11 листопада Зеленський звільнив Олега Пругла від тимчасового виконання обов'язків голови Полтавської ОДА.

Олег Синєгубов - юрист і підприємець - народився 10 серпня 1983 року в Харкові. З листопада 2015 року і дотепер є деканом факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ.

У 2017 році - претендент на посаду голови Полтавської обласної державної адміністрації. У 2018 році був претендентом на посаду судді Вищого антикорупційного суду України, але не пройшов конкурсний відбір. У 2019 році під час виборів до Верховної Ради був довіреною особою кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу" у виборчому окрузі №180 Олексія Красова.

У жовтні 2019 року уряд погодив призначення Синєгубова головою Полтавської ОДА.

Арахамія не бачить у діях Дубінського корупційної складової
Застава для підозрюваних у справі VAB банку має бути не менше 2,5 млн гривень, - НАБУ

Новини партнерів