Зеленський призначив 29-річну дружину Хомчака головою Чернігівської ОДА

Зеленський призначив 29-річну дружину Хомчака головою Чернігівської ОДА
Читать на русском

Анна Коваленко стала першою жінкою, яка очолила ОДА

Президент Володимир Зеленський призначив новим розділом Чернігівської обласної державної адміністрації Ганну Коваленко. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави держави.

"Я хочу представити сьогодні вам нову керівницю Чернігівської ОДА. Вона буде єдиною в Україні жінкою, яка очолює область", - заявив Зеленський.

29-лентняя Коваленко замінить Андрія Прокопенка, який раніше подав заяву про відставку.

Хто така Анна Коваленко

Коваленко народилася в 1991 році в Бучі Київської області. Вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення - магістр театрознавства, прослухала курс Військове командування і гуманітарне право Женевського центру політики безпеки, аспірантка Національної академії державного управління при президенті України за спеціальністю "Публічне управління".

Відомо, що з 2008 по 2013 роки вона працювала журналісткою ТРК Радіо Ера і телеканалу СТБ, при цьому з 2009 року була заступниця директора зі зв'язків з громадськістю видавничого дому "Антиквар", а з 2010 - виконавчим директором ГО "Асоціація європейських журналістів. Українська секція ".

У 2013 - 2014 роках брала активну участь в Революції Переваги, а в середині січня 2014 року організувала та очолила 39-ю жіночу сотню Самооборони Майдану, є главою ГО "Жіноча сотня".

Варто відзначити, що за даними Telegram-каналу "Силовий", Анна Коваленко нібито є дружиною 53-річного генерал-полковника і головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака.

Новини партнерів

У Луцьку на базі пологового будинку створили госпіталь для хворих на COVID-19: лікарі б’ють на спалах
Вільна економічна зона може стати кроком на шляху до миру на Донбасі, - економіст