Зеленський призначає губернаторами кращих друзів Яроша. Припливли - блогер

Зеленський призначає губернаторами кращих друзів Яроша. Припливли - блогер
Читать на русском

Володимир Шамин вважає, що нинішня влада намагається сховатися за спинами націоналістів

Зеленський призначає губернаторами кращих друзів Яроша. Припливли. Про це заявив політтехнолог Володимир Шамін, передає Кореспондент.

Той самий легендарний лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош написав повний захоплень пост, про те, чому Зеленський призначив губернатором Дніпропетровської області Валентина Резніченко. Резніченко раніше працював головою ОДА при Порошенко.

Так ось, Зеленський заслужив похвалу Яроша за призначення одного "правосека" губернатором та радить терміново боротися з ОПЗЖ. І поки лідер "Правого сектора" захлинається в оваціях, я поставив інше питання.

Це як же треба боятися ОПЗЖ, щоб кинути на боротьбу націоналістів? Щоб вибирати на посади людей, виходячи не з їх професійних навичок, а тільки щоб захиститися, сховатися, врятуватися. Абсурд і ахінея, найближчі друзі Яроша стають губернаторами, ви тільки вдумайтеся! А далі що?

Володимир Олександрович, ваш рідний Кривий Ріг показав вам, що йому не по дорозі з вами. І краще люди виберуть ОПЗЖ, які знають, як принести в Україну мир, ніж вас, які заради благословення від націоналістів готові на що завгодно.

"Прислухайтеся до свого народу. Ваша партія програла місцеві вибори, ви програли рідне місто, вам не вірять. Вам не по дорозі з ярошами-рєзніченками. Схаменіться!", - зазначив Шамін.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Мінкульт зробить Чорнобиль спадщиною ЮНЕСКО
У матчі з "Аугсбургом" гравець "Шальке" потрапив у жахливе зіткнення і потрапив під крапельницю