Зеленський прийняв закон про відстрочку закриття шкіл-інтернатів

Зеленський прийняв закон про відстрочку закриття шкіл-інтернатів
Читать на русском

В Офісі президента підкреслили, що ці зміни забезпечують можливість ширшого вибору типів закладів загальної середньої освіти

Президент України Володимир Зеленський схвалив закон про трансформацію освітньої мережі, який передбачає відстрочення закриття шкіл-інтернатів. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"Президент підписав закон №764-IX "Про внесення змін до пункту 3 розділу X "Перехідні та прикінцеві положення" закону "Про загальну середню освіту" щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі", - йдеться у повідомленні.

В Офісі президента підкреслили, що ці зміни забезпечують можливість ширшого вибору типів закладів загальної середньої освіти, в які засновники зможуть трансформувати санаторні школи-інтернати, а також можливість ліквідації цих шкіл.

"Це допоможе органам місцевого самоврядування сформувати освітню мережу відповідно до потреб суспільства і забезпечити право кожного на освіту", - додали в Офісі президента.

Як повідомляв APnews раніше, лише вісім учнів з усієї України набрали 200 балів на ЗНО цього року. Минулого року показник був удвічі вищий – 17 учасників проявили знання предмету на максимальний бал.

Новини партнерів

ВОЗ передаст Украине вакцину от коронавируса лишь для 20% населения
Іран погодився виплатити компенсацію за збитий літак МАУ