Зеленський пригрозив звільнити чиновників в регіонах, де не виплатять зарплати медикам

Зеленський пригрозив звільнити чиновників в регіонах, де не виплатять зарплати медикам
Читать на русском

Президент зазначив, що уряд перерахував кошти для виплати надбавок медикам ще в середині квітня

Президент звернувся до народу в черговому відео 6 травня. Він пригрозив звільнити глав ОДА регіонів, в яких протягом тижня не розрахуються з медпрацівникам. Про це APnews повідомляє з посиланням на опубліковане відео.

"Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти, тому не можу сказати всіх слів, яких заслужили окремі чиновники на місцях", - сказав Зеленський.

Він заявив, що ще в середині квітня уряд перерахував кошти для виплати надбавок медикам, які протидіють Covid-19. Однак в окремих областях ці кошти не були виплачені.

"Шановні голови ОДА, доручаю швидше погасити заборгованість перед лікарями, інакше можете залишитися не тільки без заробітної плати, а й без посади", - звернувся до чиновників Президент.

Зазначив, що на наступному тижні перевірить виконання вимоги і отримає інформацію по кожній лікарні і кожному медичному працівнику по отриманню зарплати і надбавок.

Читайте також:

Новини партнерів

Україну в НАТО можуть "привести" лише 30 держав: Політолог пояснив, від чого насправді залежить членство України в Альянсі
Для виявлення безсимптомних хворих на коронавірус в Україні треба робити в 11 разів більше тестів - інфекціоніст