Зеленський повідомив про перемовини щодо звільнення ще одного затриманого в Білорусі українця

Зеленський повідомив про перемовини щодо звільнення ще одного затриманого в Білорусі українця
Читать на русском

Зеленський закликав Білорусь утриматись від насильства та незаконних затримань

Президент України Володимир Зеленський розповів, що наразі ведуться перемовини для звільнення українця Романа Шишка, який перебуває в ізоляторі міста Брест. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента.

"Нині ведуться перемовини задля звільнення ще одного українця – Романа Шишка, який перебуває в ізоляторі міста Бреста. Ми наполегливо хочемо, щоб повернули наших громадян додому", - йдеться у повідомленні.

Зеленський закликав Білорусь утриматись від насильства та незаконних затримань.

"Україна вміє захищати своїх громадян і завжди це робитиме. Однак ми закликаємо наших білоруських колег категорично утриматися від незаконних затримань і насильства. Нам дійсно небайдуже. Ми справді переживаємо за все, що відбувається в Білорусі. Білорусь завжди була добрим другом і партнером України. І для нас важливо, щоб білоруси знайшли виключно мирний і демократичний вихід із суспільно-політичного конфлікту. Щоб Білорусь надалі розвивалася та була демократичною, економічно сильною й незалежною державою", - підкреслив президент.

Зеленський додав, що у Білорусі звільнили вже трьох українців, серед яких Євген Васильєв, Костянтин Рєуцький і Оксана Альошина. Він наголосив, що журналісти та правозахисники знаходились у Білорусі для отримання достовірної інформації про події, що там відбуваються, та задля коментування їх у публічному медійному просторі.

Як повідомляв APnews раніше, у Білорусі випустили двох українських журналістів та волонтерів Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва. Наразі вони знаходяться на території посольства України.

Український боксер Редкач заявив, що Лукашенко до кінця життя "буде сьорбати гівно повною ложкою"
18 мінімалок. У Мінкультури назвали зарплату міністра Ткаченка і його заступників

Новини партнерів