Зеленський потролив Януковича і Порошенка в промові до Дня Незалежності

Зеленський потролив Януковича і Порошенка в промові до Дня Незалежності
Читать на русском

Всі колишні президенти України, які були присутні на параді, підтримали жарт Зеленського

Президент Зеленський раптово "викреслив" Януковича з президентів України, а про Порошенка і зовсім забув під час виступу на День Незалежності перед парадом.

Про це повідомляє APnews.

Так, Володимир Зеленський, пояснюючи єдність України, почав перераховувати області України, де народилися великі особистості, в тому числі й колишні президенти, але "випадково" забув про четвертого президента України - Віктора Януковича, який втік в російський Ростов:

"Рівненська область подарувала нам першого президента України, Чернігівщина - другого, Сумщина - третього. Донецька область подарувала нам Леоніда Бикова і Сергія Бубку, Луганщина - Володимира Даля, Кіровоградська область - Івана Карпенка-Карого і Марка Кропивницького, а з ним і театр. Житомирщина подарувала Лесю Українку і поезію, Полтавщина - Миколу Лисенка та оперу, Тернопільщина - Соломію Крушельницьку і божественний голос, Вінниччина - Василя Стуса та незламність духу", - заявив президент Володимир Зеленський.

Всі присутні на параді оцінили жарт і тонкий тролінг від Зеленського в сторону президента-втікача і підтримали його оплесками.

Варто зазначити, що Володимир Зеленський у своїй промові зовсім забув згадати п'ятого президента України - Петра Порошенка, який, до слова, був присутній на параді та сидів поруч з другим і третім президентами України Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

За всім, що сьогодні відбувається в центрі столиці - стежте у Telegram-каналі APnews.

Раніше APnews також повідомляв, популярний український співак Дмитро Монатік (Monatik) в День Незалежності України, 24 серпня, був нагороджений званням "Заслужений артист України". Почесну нагороду йому вручив президент Володимир Зеленський.

Новини партнерів

Зеленський присвоїв звання "Героя України" п'ятьом українцям, трьом з них – посмертно
«Прекрасно спілкувалися»: Кіркоров розповів, як давав Зеленському запотиличники