Зеленський посперечався з "розбійником" Годунком в Борисполі

Зеленський посперечався з "розбійником" Годунком в Борисполі
Читать на русском

Зеленський виступав перед журналістами та керівництвом лікарні, коли Годунок звернувся до нього

Президент України Володимир Зеленський перетнувся з секретарем місцевої міської ради Ярославом Годунком, якого раніше вигнав із засідання міськради і назвав "розбійником", після інспектування Бориспільської районної лікарні.

Зеленський виступав перед журналістами та керівництвом лікарні, коли Годунок звернувся до нього з проханням розслідувати розкрадання коштів колишніми чиновниками.

"Володимир Олександрович, я розумію, це дико буде від мене чути, але прошу послухайте мене, будь ласка. Я "розбійник", але я не про себе зараз кажу, але буде дивно від мене чути... Я розумію, що вам тоді на мене наговорили, що я такий-сякий поганий. Але "розбійник" прийшов просити вас, губернатора просив: будь ласка, давайте мільйони, які вкрала попередня райадміністрація... щоб ми могли побудувати корпус... давайте розберемося", - сказав він.

Президент відповів, що спочатку потрібно добудувати корпуси лікарні, а потім будуть розбиратися з корупцією.

"Я хочу ще раз вам сказати, ви вже відома тут людина завдяки мені... Але ви знаєте, у нас така історія, ми і не були до цього в політиці. Чому? Тому що часу на розмови немає. Ми щось робимо, а розбиратися там - це до правоохоронних органів", - зазначив він.

Новини партнерів

В Ухань прибув літак для евакуації українців
Китайські вчені повідомили про подолання піку коронавірусу