Зеленський попросив МВФ збільшити розмір кредиту для України через Covid-19

Володимир Зеленський
Читать на русском

Президент України спільно з директором-розпорядником МВФ обговорили розширення програми співпраці.

Президент Володимир Зеленський під час телефонної розмови з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою попросив збільшити розмір майбутньої допомоги Україні у зв'язку з поширенням коронавірусу. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

У повідомленні йдеться, що співрозмовники обговорили розширення програми співпраці України з МВФ, а також кроки з імплементації цієї програми.

"Ми обговорили збільшення суми підтримки України з боку Фонду в час великих викликів для економіки, пов’язаних зі світовою пандемією. Україна свідома, що сьогодні потрібно діяти активно та швидко, щоб мінімізувати негативний вплив пандемії та пов’язаних з нею обмежень на економіку й добробут громадян», – наголосив Зеленський.

"Мала дуже конструктивну розмову з Президентом Володимиром Зеленським і висловила нашу підтримку Україні, оскільки країна стоїть перед величезними викликами у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19", – зазначає Крісталіна Георгієва.

В результаті, сторони домовилися спільно працювати над розширенням програм підтримки України міжнародними партнерами, зокрема щодо збільшення їхнього обсягу.

Як повідомляв APNews, Україна домовляється про програму з МВФ через пандемію коронавірусу.

Новини партнерів

До України прибув літак з 250 тис. експрес-тестів на коронавірус з Китаю
В Україні вже 63 людини підхопили Covid-19