Зеленський знизив ціни на виробництво кіно в Україні для іноземних компаній

Зеленський знизив ціни на виробництво кіно в Україні для іноземних компаній
Читать на русском

Наголосив, що це позитивно вплине на популяризацію та покращення іміджу України у світі

Президент Володимир Зеленський підписав закон, яким, як заявив, підвищує міжнародну конкурентоспроможність галузі відео- та кіновиробництва України. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу ОП.

Зокрема, закон звільняє від оподаткування ПДВ в Україні експорт послуг з виробництва та компонування відео-, кіно-, анімаційних (мультиплікаційних) фільмів, телевізійних програм, рекламних роликів, фоторекламних матеріалів, комп’ютерної графіки. Простіше кажучи, знижує ціну виробництва кіно в Україні на замовлення іноземних компаній.

Також закон повернув до Податкового кодексу норму, яка виключає субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат з переліку оподатковуваних в Україні доходів нерезидентів.

“Здешевлення послуг з кіно- та відеовиробництва для іноземних компаній сприятиме розвитку цієї галузі в Україні, розвитку та зростанню національної економіки за рахунок росту суміжних з кіновиробництвом галузей: готельного та ресторанного бізнесу, транспортних, фінансових, юридичних послуг, супутніх послуг інших галузей креативної індустрії, а також розвитку туризму та посиленню туристичної привабливості України”, - наголосили у Офісі Президента.

Та відмітили, що це також позитивно вплине на популяризацію та покращення іміджу України у світі, зокрема, для посилення її інвестиційної привабливості в інших галузях економіки.

Нагадаємо, Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіновиробництва» № 821-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 21 липня 2020 року. Він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Раніше APnews писав, що Зеленський планує підписати на "Нормандії" угоду про припинення вогню на Донбасі.

Читайте також:
Депутати "на канікулах" зберуться в Раді на позачергове засідання
Як працюють борделі Києва та як туди потрапляють. Відверте інтерв'ю екс-"нічного метелика"

Новини партнерів