Зеленський підписав закон про введення реєстру педофілів

Зеленський підписав закон про введення реєстру педофілів
Читать на русском

Власником реєстру виступає ​​Міністерство юстиції України

В понеділок, 13 січня, президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про реєстр педофілів". Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітнього буде собою представляти автоматизовану електронну базу даних, яка буде створена для забезпечення збору, зберігання, захисту, обліку, пошуку, узагальнення даних про осіб, які вчинили злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітнього, в тому числі осіб, судимість яких за такі злочини знята або погашена у встановленому законом порядку.

Власником виступає ​​Міністерство юстиції України.

До реєстру вносяться відомості про прізвище, ім'я, по батькові засудженого, дату народження, місце проживання або перебування, злочини, за які він був засуджений, виду кримінального покарання, до нього було застосовано, інформацію про фактично відбуте ним покарання, а також про порушення правил адміністративного нагляду.

"Інформація про особу вноситься до реєстру на підставі обвинувального вироку суду, який набрав законної сили. В разі, якщо особа вчинила злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітнього до створення реєстру, інформація про таку особу вноситься до реєстру на підставі постанови суду за місцем проживання особи або місця відбування ним покарання за клопотанням прокурора", - йдеться в тексті закону.

Новини партнерів

Астронавт зняв лісові пожежі в Австралії з борту МКС
Україна обговорила з США стан розслідування катастрофи PS752