Зеленський підписав закон про приєднання до Міжамериканської конвенції про кримінальні покарання

Зеленський підписав закон про приєднання до Міжамериканської конвенції про кримінальні покарання
Читать на русском

Конвенція складається з 19 статей та встановлює зобов'язання держав-учасників надавати інформацію про будь-яку засуджену особу, на яку може поширюватися дія документа

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 19 травня, підписав проект закону №0033 "Про приєднання України до Міжамериканської конвенції про виконання кримінальних покарань за кордоном". Про це повідомляє APnews з посиланням на дані на сайті Верховної Ради.

Конвенція складається з 19 статей та встановлює зобов'язання держав-учасників надавати інформацію про будь-яку засуджену особу, на яку може поширюватися дія документа.

У Міжамериканській конвенції про виконання кримінальних покарань передбачений порядок передачі засудженого з однієї держави в іншу, можливість відмови в передачі, права переданих засуджених і порядок відбування ними покарання, а також юрисдикцію держави винесення вироку по його перегляду.

Крім того, у документі визначена можливість застосування конвенції в особливих випадках, зокрема, до неповнолітніх і неосудних осіб.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський повідомив, що найближчими днями він планує підписати указ, згідно з яким Курбан-Байрам та Ураза-Байрам отримають статус державних релігійних свят.

Новини партнерів

У Львові співробітники тубдиспансеру влаштували владі "коридор ганьби" через медреформу
У Мінкульті розповіли, коли і на яких умовах повернуться кінотеатри та концерти