Зеленський підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни

Зеленський підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни
Читать на русском

Закон підвищує рівень соціального захисту всіх категорій учасників антитерористичної операції

В понеділок, 13 січня, президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення зміни до статті 13 Закону України “Про статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни” № 431-ІХ. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни" № 431-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 грудня 2019 року", - ідеться в повідомленні.

Закон підвищує рівень соціального захисту всіх категорій учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, зокрема з-поміж волонтерів і добровольців, та учасників бойових дій на території інших держав, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

Документ надає їм право на безоплатну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Міністерства внутрнішніх справ та інших центральних органів виконавчої влади, як здійснюють керівництво військовими формуваннями.

Президент Ірану включив Пентагон до списку "терористичних організацій"
Генпрокуратура відкрила провадження проти екс-голови ДБР Труби

Новини партнерів