Зеленський підписав закон про фінансову підтримку для молодих фермерів

Зеленський підписав закон про фінансову підтримку для молодих фермерів
Читать на русском

Гроші фермерам будуть виділяти як з державного, так і з місцевих бюджетів.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про стимулювання діяльності фермерських господарств - згідно з ним молодим фермерам буде виплачуватися грошова допомога. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт президента.

У тексті документа зазначено, що допомога коштом державного бюджету фермерські господарства будуть отримувати в перші три роки після створення. Саме фінансування буде здійснюватися через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Допомога фермерам можуть виділяти і з місцевих бюджетів.

Також новий закон уточнює склад земель фермерських господарств і визначає коло одержувачів державної підтримки. На фінансову допомогу можуть розраховувати нові фермерські садиби, сімейні фермерські господарства, а також фермерські господарства, розташовані в гірських населених пунктах та на поліських територіях.

Відзначимо, що Кабінет міністрів повинен щорічно закладати в проєкт держбюджету гроші на підтримку фермерів. Також місцеві органи щорічно в проектах місцевих бюджетів можуть передбачати кошти на таку господарств.

Раніше APnews повідомляв, що одеській чиновниці, яку підозрюють у привласненні землі, призначили 26 мільйонів гривень застави.

Новини партнерів

В Україні з'явився новий омбудсмен з прав захисників
В Італії українець підпалив власну дружину і спробував сховатися