Зеленський підписав закон про безкоштовне харчування для школярів: хто на це має право

Зеленський підписав закон про безкоштовне харчування для школярів: хто на це має право
Читать на русском

Новий закон, підписаний президентом, торкнеться лише окремої категорії школярів.

2 грудня президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає безкоштовне харчування для школярів, один з батьків яких загинув, захищаючи незалежність нашої країни. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ОПУ.

ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України» закріплює загальнообов'язкову норму, згідно з якою органи державної влади та місцевого самоврядування, у віданні яких знаходяться державні та комунальні установи дошкільної, загальної середньої, професійної або професійного передвищої освіти, повинні забезпечувати безкоштовним харчуванням дітей загиблих героїв.

Раніше APnews повідомляв, що Міністерство охорони здоров'я України запропонувало заборонити продаж шкідливої ​​їжі в школах. Зокрема, мова йде про заборону закупівель ковбас, сосисок, заморожених напівфабрикатів, солодких газованих напоїв, енергетиків та ін.

Новини партнерів

Кабмін офіційно скасував в Україні карантин вихідного дня
У Києві затримали жінку, яка за столиком в ТЦ нюхала наркотики