Зеленський підписав указ про створення Ради з питань свободи слова

Зеленський підписав указ про створення Ради з питань свободи слова
Читать на русском

Новостворений орган очолить громадський діяч Вадим Міський

Президент України Володимир Зеленський своїм указом (№808/2019) постановив утворити Раду з питань свободи слова та захисту журналістів як консультативно-дорадчий орган при президенті, передає Інтерфакс.

Відповідно до оприлюдненого в середу вранці на сайті президента указу, Зеленський постановив утворити цю раду "з метою забезпечення дотримання конституційного права на свободу слова, налагодження ефективної взаємодії державних органів, засобів масової інформації, інститутів громадянського суспільства, зокрема щодо запобігання перешкоджанню законній професійній діяльності журналістів...".

Цим самим указом президент постановив затвердити положення про Раду з питань свободи слова та захисту журналістів і її персональний склад, передає Інтерфакс.

Крім цього, Зеленський постановив визнати такими, що втратили чинність указ його попередника на цій посаді Петра Порошенка від 23 лютого 2016 року №61 "Про Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова" і супутні йому.

Згідно з доданим положенням про персональний склад Ради з питань свободи слова та захисту журналістів, її секретарем, за згодою, призначається громадський діяч Вадим Міський, а членами - відомі юристи, редактори, журналісти, продюсери та громадські діячі, серед яких Наталія Влащенко, Павло Єлізаров, Світлана Остапа, Сергій Toмілeнко та деякі інші.

Читайте також:
Зеленський призначив головою Черкаської ОДА Романа Боднара

Новини партнерів

Кабінет міністрів передасть на приватизацію або в оренду 281 об'єкт нерухомості, - Дубілет
На функціонування господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабміну у 2020 році виділено 4,7 млрд грн