Зеленський підписав необхідний для отримання 1,2 млрд євро кредиту від ЄС проект закону

Зеленський підписав необхідний для отримання 1,2 млрд євро кредиту від ЄС проект закону
Читать на русском

Після підписання законопроекту набере чинності Меморандум про взаєморозуміння між Україною як позичальником і ЄС як кредитором

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект, який потрібен для отримання Україною 1,2 млрд євро кредиту від Європейського союзу. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Після підписання законопроекту набере чинності Меморандум про взаєморозуміння між Україною як позичальником і ЄС як кредитором. Очікується, що кредит направлять на підтримку макроекономічної стабільності, платіжного балансу та реалізації реформ в Україні. Кошти будуть виплачувати двома траншами по 600 млн євро кожен.

"Меморандум визначає загальні передумови для виділення коштів, а також окреслює заходи в межах реалізації структурних реформ, необхідні для отримання другого траншу цієї допомоги. Заходи стосуються медичних закупівель, податкової та митної реформ, функціонування судової системи, державного управління, корпоративного управління для державних підприємств, функціонування ринку газу", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що Україна та ЄС уклали відповідні угоду та меморандум 23 липня у Брюсселі.

Як повідомляв APnews раніше, у Європейському Союзі не визнали результати виборів у Севастополі, оскільки Росія анексувала Крим у 2014 році.

У США конгресмени написали лист Помпео через радикалів в Україні - Піскун
Так переможемо: міністр спорту України озвучив дивний план боротьби з допінгом

Новини партнерів