Зеленський підписав "молодіжний" законопроект: що він передбачає

Зеленський підписав "молодіжний" законопроект: що він передбачає
Читать на русском

В Україні з'явиться Нацрада з питань молоді.

Президент України Володимир Зеленський своїм підписом затвердив закон "Про основні засади молодіжної політики". Відповідний документ передбачає створення Національної ради з питань молоді.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Документ імплементує в законодавство України більшість положень Європейської хартії про участь молоді в суспільному житті на місцевому та регіональному рівні.

Відповідно до документа, молоддю вважають людей віком від 14 до 35 років. Варто зазначити, що у першому читанні автори пропонували знизити офіційний вік молоді в Україні до 29 років.

Крім того, документ впроваджує дієві механізми залучення молоді до процесу вироблення й ухвалення рішень. На національному рівні - через Національну раду з питань молоді при Кабінеті міністрів, а на місцевому - через молодіжні ради та радників з питань молоді.

Варто зазначити, що закон врегульовує діяльність Українського молодіжного фонду, який має бути бюджетною установою, що виконує спеціальні функції щодо сприяння реалізації завдань молодіжної політики. Діяльність фонду спрямовує та координує Міністерство молоді та спорту.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, нардеп зачитав реп про новий "молодіжний" законопроект.

Новини партнерів

Генсек ОБСЄ прилетить в Україну - планує візит на Донбас
У Запоріжжі двоє дівчаток в школі отруїлися невідомою речовиною