Зеленський озвучив всі п'ять питань, які поставить українцям на виборах

Зеленський озвучив всі п'ять питань, які поставить українцям на виборах
Читать на русском

Президент назвав три останніх питання.

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив три останні запитання, на які українці повинні будуть дати відповідь 25 жовтня.

Про це APnews повідомляє з посиланням на відповідне відеозвернення.

Запитання звучать наступним чином:

  • Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?
  • Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?
  • Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?

Також глава держави додав:

"До речі, ти помітив як всі політики критикують ідею опитування? Як вони бояться твоєї думки? Переконують, що українці якісь дурні, неосвічені і не дай боже у них щось питати. Вони дуже бояться. Якщо народовладдя реально запрацює, вони просто стануть непотрібними, їх перестануть запрошувати на ток-шоу, спонсорувати їхні партії. Їх думка більше нікому не буде цікавою, бо все будуть вирішувати громадяни України. 25 жовтня ми можемо показати, що цей механізм має право на існування і ніщо не заважає нам щомісяця або навіть щотижня говорити про важливе та дізнаватися твою думку. Не всі з 5 питань подобаються? Окей. Знаходь це відео на офіційних сторінках та пиши в коментарях, про що ще ти хотів би висловитися як громадянин України. Легалізація зброї, подвійне громадянство, тривалість навчання в школі, єврономери, парламентська республіка та багато-багато іншого".

Нагадаємо, 14 жовтня Володимир Зеленський озвучив 1 питання: "Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?" /

Друге запитання стало відомо 15 жовтня і звучить воно так: "Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?"

Як повідомляв APnews, юристи відповіли на одне з "5 питань Зеленського" і сказали, чи будуть в Україні сидіти довічно за корупцію.

Новини партнерів

В "Слузі народу" пояснили, як вільна економічна зона поверне Україні Донбас
В "Слузі народу" розповіли, хто буде проводити та оплачувати опитування Зеленського