Зеленський особисто весь день займався евакуацією українців з Уханя, - Мендель

Зеленський особисто весь день займався евакуацією українців з Уханя, - Мендель
Читать на русском

Мендель вважає, що "уряд добре комунікував, і всі служби спрацювали"

Прес-секретар президента України Юлія Мендель розповіла, що у четвер, 20 лютого, коли з китайського міста Ухань до України прибули евакуйовані українці та громадяни інших країн, Володимир Зеленський майже весь день присвятив ситуації в Нових Санжарах, де відбувались протести. Про це Мендель розповіла в ефірі 1+1.

"Він абсолютно весь день присвятив цій ситуації. В принципі, він був готовий до того, що можуть бути якісь нюанси, тому що ми готувалися", - сказала вона.

Прес-секретар президента додала, що у вчорашньому зверненні Зеленський згадав про політиків, які "ділили українців на правильних і неправильних". Водночас Мендель вважає, що "уряд добре комунікував, і всі служби спрацювали".

"Він намагався зробити все, точніше він не намагався, він дійсно зробив все, він присвятив весь день тому, щоб і уряд добре комунікував, і всі служби спрацювали", - підкреслила вона.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський зателефонував Анастасії Зінченко, яка відмовилась повернутись в Україну з китайського міста Ухань через те, що її не випускали з країни з собакою.

Новини партнерів

Поліція відпустила 23 особи, які влаштували "заварушку" в Нових Санжарах
Зеленський особисто пообіцяв допомогти дівчині, яка залишилась в Ухані через собаку