Зеленський: Оновлений держбюджет передбачає 30 мільярдів гривень на індексацію пенсій і соцдопомогу

Зеленський: Оновлений держбюджет передбачає 30 мільярдів гривень на індексацію пенсій і соцдопомогу
Читать на русском

Також у держбюджеті вдалося зберегти частину важливих видатків на розвиток регіонів, підтримку аграріїв і культурний фонд.

Новий державний бюджет України передбачає майже 30 мільярдів гривень на індексацію пенсій та грошову допомогу людям похилого віку.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президент України Володимира Зеленського під час відеозвернення у п’ятницю, 10 квітня.

"Окремо від коштів Фонду (ред. - боротьби з коронавірусом) майже 30 млрд грн направляється нашим пенсіонерам, зокрема на індексацію пенсій та допомогу у розмірі 1 тисяча гривень. Жодна гривня, закладена на оборону України, не буде зрізана. Всі реформи армії, закупівля сучасного озброєння, виготовлення оборонної продукції, будуть продовжені. Пріоритетом залишається і проект "Велике будівництво", - наголосив Зеленський.

Зазначається, що у Держбюджеті вдалося зберегти частину важливих видатків на розвиток регіонів, підтримку аграріїв, культурний фонд, виробництво українських фільмів та видавництво книжок, підтримку спортсменів, підготовку освітніх кадрів та реформу нової української школи.

"Жодних скорочень не зазнають зарплати вчителям, стипендії студентам, видатки на наукову діяльність. Деякі видатки на жаль скорочуються, але тільки тимчасово і будуть обов’язково повернуті після подолання коронавірусу", - йдеться у відеозверненні.

Як повідомляв APnews, Зеленський заявив, що держслужбовцям скоротять зарплати, вони отримуватимуть не більше 47 тисяч.

Новини партнерів

ВООЗ повідомила про сповільнення пандемії коронавірусу в чотирьох країнах
Зеленський анонсував фонд боротьби з коронавірусом у розмірі 66 млрд гривень