Зеленський планує запуск телеуроків для школярів, які зараз на карантині

Зеленський планує запуск телеуроків для школярів, які зараз на карантині
Читать на русском

Телеуроки також будуть доступні в мережі Інтернет.

Президент України Володимир Зеленський обговорив з керівниками українських телеканалів реалізацію на національному телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів 5-11 класів. Про це повідомили на сайті президента.

У прес-службі зазначають, що Зеленський запропонував запустити загальнонаціональний освітній телевізійний проект, у межах якого найкращі педагоги України проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5-11 класів.

"За словами Президента України, формат такого телевізійного проекту має бути не лише інформативним і зручним для перегляду, а й цікавим дітям, а також їхнім батькам, дідусям та бабусям, котрі залишаються вдома через карантин," - йдеться у повідомленні.

Телеуроки планують транслювати як на загальнонаціональних українських каналах, так і в ефірі низки регіональних. Також вони будуть доступні в мережі Інтернет.

Варто зазначити, що керівництво телеканалів ініціативу Президента підтримало.

Як повідомляв APnews раніше, Володимир Зеленський закликав усіх очільників облдержадміністрацій максимально збільшити кількість громадського транспорту.

Читайте також:
Максимально збільшити кількість громадського транспорту: Зеленський звернувся до глав ОДА

Новини партнерів

В Києві з 23 березня пасажирів будуть перевозити тільки за перепустками
Україна та Польща домовились про гуманітарний коридор