Зеленський обговорив ситуацію на Донбасі та безвіз для українців з Трюдо

Зеленський обговорив ситуацію на Донбасі та безвіз для українців з Трюдо
Читать на русском

Президент розповів про ситуацію, яка склалась на Донбасі, та заявив, що Україна проводить послідовні кроки до мирного врегулювання

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо провели телефонну розмову, під час якої обговорили лібералізацію безвізу для українців, ситуацію на Донбасі і в Білорусі. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Зеленський заявив, що Україна зацікавлена у поступовій лібералізації Канадою візового режиму для громадян країни.

"Лібералізація Канадою візового режиму для Української залишається незмінно актуальним питанням для мене. Сподіваюся, нам вдасться зрушити цей процес і досягти спрощення для українців, які подорожують до Канади", - сказав він.

Президент розповів про ситуацію, яка склалась на Донбасі, та заявив, що Україна проводить послідовні кроки до мирного врегулювання.

"Досягнення миру в Донбасі залишається ключовим пріоритетом для мене. Дякуємо за рішучу підтримку Канадою суверенітету і територіальної цілісності нашої держави", - додав Зеленський.

Сторони обговорили хід реформ в Україні. Трюдо назвав мужніми кроки Зеленського в напрямку реформування України і висловив підтримку.

Як повідомляв APnews, Зеленський підписав необхідний для отримання 1,2 млрд євро кредиту від ЄС проект закону.

В Україні скасували штрафи за викрадення автомобіля – будуть саджати до в'язниці
На Закарпатті 20 шкіл закрили на карантин через COVID-19

Новини партнерів