Україна направить німецький кредит в 150 мільйонів на боротьбу з коронавірусом

Україна направить німецький кредит в 150 мільйонів на боротьбу з коронавірусом
Читать на русском

Меркель та Зеленський обговорили ситуацію довкола поширення коронавірусу у світі

Президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову, під час якої обговорили збільшення фінансової допомоги Україні на боротьбу з коронавірусом. Про це повідомляє APNews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Меркель та Зеленський обговорили ситуацію довкола поширення коронавірусу у світі та практичні заходи, які вживаються в обох країнах з метою протидії пандемії.

"У контексті можливого збільшення фінансової допомоги Україні на боротьбу з коронавірусом сторони домовилися перенаправити 150 млн євро в межах державного німецького кредиту на відповідні потреби", - йдеться у повідомленні.

Крім того, канцлер Німеччини позитивно відзначила ухвалення Україною законів про обіг земель та про регулювання банківської діяльності. Вона звернула увагу на важливість швидкого завершення переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми.

Як повідомляв APnews раніше, голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв заявив, що у п'ятницю, 3 квітня, українська авіакомпанія здійснить шість спеціальних рейсів для евакуації українців додому.

Новини партнерів

На Буковині від Covid-19 помер чоловік-діабетик і жінка, що займалась самолікуванням
Лідери G7 відреагували на ухвалення закону про відкриття ринку землі в Україні