Зеленський незадоволений боротьбою з корупцією та пригрозив звільненнями

Зеленський незадоволений боротьбою з корупцією та пригрозив звільненнями
Читать на русском

Володимир Зеленський заявив, що Україна без корупції - це не фантастика

Антикорупційні органи мають всі умови для роботи, але результату немає. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Володимира Зеленського у Верховній Раді.

"Ми повернули покарання за незаконне збагачення. Є можливість конфіскації незаконно потрапив. Повна оперативна незалежність НАБУ і САП, якої не було з 2015 року. Запустили роботу Вищого антикорупційного суду, перезавантажили НАЗК. Вони говорили, що їм заважає тільки телефонне право та відсутність політичної волі. Політична воля є, телефонного права немає. Опоненти заявляють, що це не так. Скажіть, де ж цей телефон? Може, так буде результат. Зараз всі умови для роботи є, але результату немає. Моя оцінка вашої роботи - незадовільно, але я вірю, що її можна і необхідно виправити. Прошу народних депутатів сконцентруватися на антикорупційної діяльності на найближчі чотири роки", - заявив Зеленський.

При цьому він вказав, що готовий звільняти міністрів, чиновників і глав правоохоронних органів, щоб домогтися перемоги над корупцією.

"Я не буду спокійний і доведу всім, що Україна без корупції - це не фантастика, це повинно бути реальністю. Мені все одно скільки заради цього треба буде змінити керівників правоохоронних органів, міністрів та інших керівників", - підсумував президент.

Як повідомляв APnews, Зеленський озвучив перше питання, яке поставить українцям на виборах.

Новини партнерів

Посадки, корупція та озброєння ЗСУ: повний текст промови Президента Зеленського
Зеленський хоче створити в Києві міжнародний штаб по боротьбі з фейками і пропагандою