Зеленський не причетний до зриву "вагнерівської" операції - Лукашенко

Зеленський не причетний до зриву "вагнерівської" операції - Лукашенко
Читать на русском

На питання, чи були серед "вагнерівців" люди, які воювали на Донбасі не на боці України, Лукашенко також відповів - ні.

Олександр Лукашенко заявив, що президент України Володимир Зеленський не має ніякого відношення до зриву "вагнерівської операції". При цьому він вважає, що українського лідера слід покарати за те, що він вчасно не відправив генпрокурора для захисту українських громадян.

Про це APnews повідомляє з посиланням на виступ Лукашенка під час прес-конференції за підсумками року з моменту президентських виборів.

Так, журналіст попросив уточнити, чи правдиве твердження, що інформацію про вагнеровців передали російським спецслужбам хтось із Офісу президента. Лукашенко ж відповів, що він інформацію щодо них дізнався "від білоруса".

"Нам подзвонив білорус. Навіщо ви Зеленському дорікаєте? Ось я вам розповів, і якщо ви інше побачите - це брехня. Зеленського треба покарати за те, що він не надіслав свого Генпрокурора, щоб захистити цих хлопців, якщо вони українські. А з Росії питати нема чого, якщо вони (вагнерівці - ред.) самі захотіли в Росію, а не до вас в Україну", - сказав Лукашенко.

На питання, чи були серед "вагнерівців" люди, які воювали на Донбасі не на боці України, Лукашенко також відповів - ні.

"У нас є прізвища, ми звичайно можемо ... Ні, це навряд чи. Прізвища були відомі, нам українці жодної людини не назвали, що вони воювали на Донбасі. Це неправда. Це просто проти Зеленського, який би він не був поганий, непотрібна вакханалія. Зеленський до цього абсолютно не причетний, я впевнений. Його вина в тому, якщо це їх хлопці, що вони через Генпрокурора їх не захистили. Якби сюди приїхав Генпрокурор України, а не Росії, зовсім могла бути інша історія. Я не знав, російський це слід або український. Я просто не став з цим розбиратися. А вони їх просто кинули", - сказав Лукашенко.

Раніше APnews писав, що відомо про "вагнерівську операцію" українських спецслужб і як її коментує СБУ і ОП.

Новини партнерів

Лукашенко заявив, що міг би разом з Путіним поставити Україну "на коліна" і "винести Зеленського на вилах"
У колонії на окупованому Донбасі вбили трьох українців, під загрозою життя ще 450 громадян - Денісова