Зеленський не "у бульбашці" і самостійно стежить за новинами, але чутливий до критики - Никифоров

Зеленський не "у бульбашці" і самостійно стежить за новинами, але чутливий до критики - Никифоров
Читать на русском

"Зеленський самостійно стежить за новинами. У нього немає бульбашки з того, що підготувало для нього його оточення", - сказав спікер

Спікер Володимира Зеленського Сергій Никифоров заявив, що президент самостійно стежить за новинами і робить висновки, тому не можна сказати, що він "у бульбашці", яку створило для нього оточення.

Про це він розповів на брифінгу за результатами місяця своєї роботи на посаді прес-секретаря гаранта, передає APnews.

"Зеленський самостійно стежить за новинами. У нього немає бульбашки з того, що підготувало для нього його оточення", - сказав Никифоров.

Та додав, що президент не цурається спілкуватись зі ЗМІ, проте як глава держави повинен "балансувати між необхідністю президента відповідати на питання журналістів і виконувати свої основні завдання як президента". При цьому Никифоров зауважив, що Офіс президента не повинен реагувати на всі скандали, бо "це забирає багато часу".

На питання, чи чутливий Зеленський до критики, Никифоров відповів, що достеменно не певен, але зі спостережень може зробити висновок, що так.

Раніше APnews писав, що новий прес-секретар президента України Сергій Никифоров пообіцяв ЗМІ не повторювати скандалів своєї попередниці Юлії Мендель.

Новини партнерів

9 країн виступили проти Північного потоку-2 і закликали НАТО і ЄС "захищати Україну від РФ"
"Ми знали, що за нами полюють": друг загиблого білоруса Шишова розповів, чому не вірить в самогубство